ÚTFENNTARTÁSBAN, GÉPKEZELÉSBEN TAPASZTALT MUNKAVÁLLALÓT KERESÜNK

A SZOVA Nonprofit Zrt. építési csoportjához 1 műszakos munkarendbe útfenntartásban, gépkezelésben tapasztalt munkavállalót keres.

Feladatok:
- Úthibák lokális javítása, útfelületek marása, betonozás, aszfaltozás, kátyúzás
- Szegélyezés, padkázás, járdák javítása
- Jelzőtáblák kihelyezése, cseréje
- Útburkolati jelek festése

Előnyt jelent:
- NKH gépkezelő vizsgák: 5680 aszfalt- és betonburkolat bontó és vágó gép , 5631 útfenntartó- és karbantartó gépek, 5341 aszfaltbedolgozó finisher, 5633 önjáró útburkolati jelfestő

- OKJ szakirányú útépítő- és anyagmozgatógép kezelő alapképesítés
- C-kategóriás jogosítvány
- NKH gépkezelő vizsgák: 1111 traktoralapú univerzális földmunkagép, 5344 aszfaltburkolat maró, 4511 hidraulikus rakodók (homlokrakodók, forgórakodók, teleszkópos rakodók), 1222 lánctalpas kotrók
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások: alapbér, mozgóbér, cafetéria, 13. havi fizetés